ОДЕСА: Руденко-к, Єрохин, Стежковий, Хроль, Смішко, Мохаммед (Балабанов, 58), Мигалатюк (Витвицький, 83), Романчук, І.Галюза, С. Пономаренко (Джиньят, 74), Гилазєв, ЗАПАСНІ: Ширяєв, Колесниченко, Лозовський, Тренер: Олександр Скрипник

ОЛЕКСАНДРІЯ: Чопик-к , О.Бабич, Мокрицький, Жилін, Соболь, Первак, Данченко (Ю.Шевчук, 75), Шаран, Плотко (Хомутов, 71), Чуйченко (Козакевич, 61), О. Іванов, ЗАПАСНІ: Стороженко, Лемішко, Тренер: Роман Покора

14 жовтня. 16.00. Одеса. Центральний стадіон ЧМП. 1300 глядачів. 14 градусів. Оцінка поля — 5.
Резервний арбітр: О.Євстратов (Одеса)
ДЕЛЕГАТ ФФУ: А.Гаваші (Ужгород)
Попередження: Хроль (71), Плотко (66)
Перший матч — 1:4.

У першому матчі двораундового поєдинку п‘ятого етапу Кубка України перемогу з великим рахунком — 4:1— святкувала олександрійська команда. Тож було зрозуміло, що в повторній зустрічі “Чорноморцеві” буде важко розраховувати на позитивний результат. Мабуть, це добре розуміли й тренери одеської команди, котрі вирішили максимум зусиль приділити виступові своїх підопічних у чемпіонаті.
    Напередодні звітного поєдинку одразу двоє гравців основного складу — оборонець Лозовський і півоборонець Колесниченко — провели по 90 хвилин у календарному матчі турніру другої ліги, тож неважко було здогадатися, що в стартовій одинадцятці вони не з‘являться. Так, власне, й сталося. Крім цього дуету, опинився в запасі ще один гравець “основи” — нападник Балабанов. У першій чверті другого тайму він, правда, вийшов на заміну, та відзначитися голом не зумів.
    На відміну від господарів, тренери олександрійської “Поліграфтехніки” виставили майже оптимальний склад. Із гравців, що брали участь в попередньому матчі з харківським “Металістом”, у ньому був відсутній лише півоборонець Сахно. Перед виїздом команди в Одесу стало відомо, що у футболіста помер батько. Втім, нинішній ігровий ансамбль Романа Покори здатний зіграти на належному рівні в будь-якому складі. Команда прагне досягти потрібного результату в кожному матчі, й черговий поєдинок у Одесі не став винятком. Гості мали переконливіший вигляд і цілком заслужено перемогли. Автором єдиного голу став півоборонець Жилін, який завдав потужного удару по воротах “Чорноморця” після чудової передачі Іванова в центр штрафного майданчика. До речі, в Жиліна було ще кілька нагод для взяття воріт. Особливо запам`ятався його підступний удар зі штрафного в середині другого тайму. Досить небезпечними були і “постріли” Бабича зі “стандартів”. Правда, обидва рази м`яч летів повз ціль.
    А що ж “Чорноморець”? Одесити діяли невдало. Упродовж ігрового часу підопічні Олександра Скрипника завдали лише кількох ударів по воротах олександрійців.