Новачкiв Залишилося П'ятеро "Украинский футбол" (на Укр. яз.)

Новачкiв Залишилося П'ятеро "Украинский футбол" (на Укр. яз.)

НОВАЧКІВ ЗАЛИШИЛОСЯ П`ЯТЕРО

Date: 25 Feb 1998 08:44:14 GMT
Organization: ElVisti InfoCenter
    Понад два десятки новачків проходило оглядини в одеському "Чорноморці" впродовж останніх півтора місяця зимової підготовки. Частина з них залишила розташування команди після першого тренувального збору в Ізраїлі. А ось для інших новобранців випробування продовжилися ще на три тижні, які передували черговому ізраїльському збору. За цей час визначилася подальша доля одразу восьми гравців. Усі вони невдовзі залишили "Чорноморець". Першим це зробив півзахисник Олександр Никифоров, який через травму не їздив на січневий збір до Ізраїлю. Потім тренери одеського клубу вирішили відмовитись од послуг грузинських футболістів: спочатку чорноморське місто залишили півзахисники Дато Челідзе, Заза Цкіпуришвілі та Ромео Гогітадзе, а згодом поїхав додому й нападник Суліко Давиташвілі. Не підійшли команді й троє півзахисників: Володимир Киян з димитровградської "Лади-Град", Ігор Маковей із львівських "Карпат" і досвідчений Борис Тропанець з російського "КамАЗу" (Набережні Човни).
    Отож нині в "Чорноморці" новачків залишилося п`ятеро: воротар Вадим Винокуров, оборонець В`ячеслав Бахарєв, півзахисник Володимир Гапон і нападники Андрій Серьогін та Едуард Стоянов. Щоправда, першого з цього списку, Винокурова, новачком можна назвати хіба що умовно, адже він не так давно вже грав у "Чорноморці".
    Як відомо, 15 лютого одеський клуб вирушив на двотижневий тренувальний збір до ізраїльського міста Нетанія. Ось хто з футболістів бере в ньому участь:
воротарі Довганський і Винокуров, оборонці Пец, Скоропад, Сушко, Колчин, Ткаченко та Бахарєв, півзахисники Мглинець, Зотов, Шутов, Колесниченко, Щекотилін, Гапон і нападники Гусейнов, Серьогін та Стоянов.
    Не поїхали до Ізраїлю воротар Олексій Жуков, оборонець Валерій Погорєлов і нападник Олександр Козакевич. Усі троє нині тренуються в одеському "Динамо", яке незабаром має набути статусу фарм-клубу "Чорноморця". А тим часом одесити провели в Ізраїлі два контрольні поєдинки. У першому з них суперником моряків був місцевий "Хапоель" (Дет-Ям), який грає в першому дівізіоні національного чемпіонату. 5:0 з таким рахунком перемогла українська команда, в складі якої відзначилися Гусейнов (двічі), Колесниченко, Зотов і Щекотилін. А ось яким був склад "Чорноморця": Довганський (Винокуров, 46), Скоропад, Ткаченко (Колчин, 65), Бахарєв, Пец, Колесниченко, Шутов, Гусейнов, Зотов (Сушко, 72), Мглинець (Гапон, 67), Серьогін (Щекотилін, 62).
    Другий контрольний матч одеська команда зіграла минулої неділі проти польської "Вісли" з Кракова. Рахунок 0:0, "Чорноморець": Довганський, Колчин, Гапон (Скоропад, 46), Бахарєв, Пец, Колесниченко, Шутов, Гусейнов, Зотов, Мглинець, Щекотилін (Серьогін, 46).
    Запланована на 24 лютого зустріч з "Ураланом" не відбудеться, а матч з київським "Динамо", можливо, пройде не 28, а 25 лютого.
В`ячеслав КУЛЬЧИЦЬКИЙ.

25/02/98
Український футбол

Получено от Серега А. Серый serega@rocketmail.com

 
 

Комментарии:

Нет комментариев. Оставьте комментарий первым!

Добавить комментарии

Вы должны быть зарегестрированным пользователем чтобы добавлять комментарии. Пожалуйста зарегестрируйтесь или авторизируйтесь

Вход
Логин:
Пароль:
 
 
Регистрация
Поиск
Реклама
Дополнительно
ФК Черноморец - официальный сайт
Счетчики:
Rambler's Top100 Вся информация об Одессе Украинский футбол TOP-50
Новости | Команда | Сезон | Клуб | Мультимедия | Общение | Разное
© 2007 http://www.chernomorets.com
Неофициальный сайт.