"Черноморец" покинул Владимир Гапон

"Черноморец" покинул Владимир Гапон

Кадрові втрати в одеському "Чорноморцеві", схоже, вже стали звичним явищем у нинішньому році. Не встигли ми повідомити про несподіване відрахування з команди 32-річного нападника Тимерлана Гусейнова, як надійшла нова інформація: одинадцятого серпня, в день гри одеситів з кіровоградською "Зіркою", ще один гравець розлучився з "Чорноморцем". Цього разу мова вже не йде про досвідченого ветерана, вік якого не дозволяє Анатолію Азаренкову втілювати в життя програму омолодження складу. Черговим футболістом, який залишив одеський клуб, став 21-річний півоборонець Володимир Гапон. За неофіційною інформацією, причиною розриву своїх стосунків з "Чорноморцем" гравцем молодіжної збірної України стало невиконання клубом контрактних зобов`язань. Можливо, саме для того, щоб гравець не потерпав матеріально, керівництво ФК "Чорноморець" намагалося підшукати для Гапона інше місце роботи. Нагадаємо, що після стартового матчу чемпіонату першої ліги з бориспільським "Борисфеном", в якому півоборонець одеситів зіграв 63 хвилини, він вирушив на оглядини до двох клубів: спочатку у російський "Торпедо-ЗІЛ" (Москва), а потім у молдовський "Зімбру" з Кишинева. Та, повернувшись до Одеси, Володимир Гапон вирішив розрахуватися з "Чорноморцем" і зайнятись пошуком нового клубу самостійно. Нині футболіст у приморському місті, звідки за тиждень планує повернутися до рідного Луцька, де, можливо, працевлаштується в одному з любительських колективів волинської області.
А ось як прокоментував своє становище Тимерлан Гусейнов:
Я виявився не потрібний "Чорноморцеві". Та найбільше мене приголомшило, що перед гамлетівським питанням "бути чи не бути?" Азаренков поставив мене 1 серпня, коли період дозаявок в Україні завершився, і працевлаштуватись в якомусь іншому клубі я вже не міг. Азаренков сказав, що продовжити свою кар‘єру я міг би у сусідній Молдові, де дозаявляти гравців можна впродовж майже всього чемпіонату. Півтора тижня я тренувався разом з командою, коли ж "Чорноморець" готувався до матчу з кіровоградською "Зіркою" я займався індивідуально. І от минулої суботи вранці зателефонував Азаренков, який повідомив, що мені необхідно терміново їхати на оглядини в тираспольський "Шериф". Молдовська команда, мовляв, має провести двосторонню гру, в якій є нагода мене переглянути. Наступного дня, в неділю, я прибув о дев‘ятій ранку до Тирасполя, однак у "Шерифі" мою появу зустріли з подивом. Цього дня команда відпочивала, тож і ніякої двосторонки, ясна річ, не було. Тож тепер чекатиму зими. Можливо, за період чотиримісячного антракту в чемпіонаті вдасться знайти новий клуб. Поки пограю кілька місяців на першість одеської області за аматорський колектив "Сигнал" (Одеса).

Источник: газ. "Український футбол", вторник, 15 августа

 
 

Комментарии:

Нет комментариев. Оставьте комментарий первым!

Добавить комментарии

Вы должны быть зарегестрированным пользователем чтобы добавлять комментарии. Пожалуйста зарегестрируйтесь или авторизируйтесь

Вход
Логин:
Пароль:
 
 
Регистрация
Поиск
Реклама
Дополнительно
ФК Черноморец - официальный сайт
Счетчики:
Rambler's Top100 Вся информация об Одессе Украинский футбол TOP-50
Новости | Команда | Сезон | Клуб | Мультимедия | Общение | Разное
© 2007 http://www.chernomorets.com
Неофициальный сайт.